LMK063BJ103KP-F
Numer produktu DigiKey
587-6148-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-6148-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-6148-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LMK063BJ103KP-F
Opis
CAP CER 10000PF 10V X5R 0201
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 0201 (0603 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LMK063BJ103KP-F Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)