FBMJ1608HS280NTR
Numer produktu DigiKey
587-3254-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-3254-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-3254-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FBMJ1608HS280NTR
Opis
FERRITE BEAD 28 OHM 0603 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
28 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 6A 6mOhm
Modele EDA/CAD
FBMJ1608HS280NTR Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
6A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
6mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Wysokość (maks.)
0,039" (1,00mm)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
28 Ohms @ 100 MHz