BLM03PX330SN1D
Numer produktu DigiKey
490-16652-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-16652-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-16652-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM03PX330SN1D
Opis
FERRITE BEAD 33 OHM 0201 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0201 (0603 metryczne) 1,5A 55mOhm
Modele EDA/CAD
BLM03PX330SN1D Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
1,5A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
55mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,013" (0,33mm)
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
33 Ohms @ 100 MHz