XZCBBCNANF-16.000000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Taitien
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Taitien
W magazynie: 0
Arkusz danych
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
Abracon LLC
Abracon LLC
ECS Inc.
16 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 200 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
XZCBBCNANF-16.000000
Numer produktu DigiKey
XZCBBCNANF-16.000000-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
XZCBBCNANF-16.000000
Opis
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
XZCBBCNANF-16.000000 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
16 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,05x1,65)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,081" x 0,065" (2,05mm x 1,65mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)
Pojemność obciążenia
10pF