XYLEEJNANF-30.000000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Taitien
W magazynie: 0
Arkusz danych
30 MHz ±30ppm Kryształy 6pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
XYLEEJNANF-30.000000
Numer produktu DigiKey
1664-1509-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
XYLEEJNANF-30.000000
Opis
CRYSTAL 30.0000MHZ 6PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
XYLEEJNANF-30.000000 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
30 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,55x2,05)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,100" x 0,081" (2,55mm x 2,05mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Pojemność obciążenia
6pF