XYAEEJNANF-50.000000 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Taitien
W magazynie: 1 983
Arkusz danych
Similar
Taitien
W magazynie: 0
Arkusz danych
50 MHz ±30ppm Kryształy 8pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
XYAEEJNANF-50.000000
Numer produktu DigiKey
1664-XYAEEJNANF-50.000000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1664-XYAEEJNANF-50.000000CT-ND - Taśma cięta (CT)
1664-XYAEEJNANF-50.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
XYAEEJNANF-50.000000
Opis
CRYSTAL 50.0000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
XYAEEJNANF-50.000000 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
50 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,55x2,05)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,100" x 0,081" (2,55mm x 2,05mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Pojemność obciążenia
8pF