XXHCCLNANF-25.000000
Numer produktu DigiKey
1664-XXHCCLNANF-25.000000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1664-XXHCCLNANF-25.000000CT-ND - Taśma cięta (CT)
1664-XXHCCLNANF-25.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
XXHCCLNANF-25.000000
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±20ppm Kryształy 20pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
25 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)
Pojemność obciążenia
20pF