XXEBCLNANF-40.000000 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | XXEBCLNANF-40.000000 |
Opis | CRYSTAL 40.0000MHZ 15PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 9 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 40 MHz ±10ppm Kryształy 15pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 50 Ohms |
Prod. | Tryb roboczy Podstawowy |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ Kryształ MHz | Obudowa / skrzynia |
Częstotliwość 40 MHz | Obudowa dostawcy urządzenia 4-SMD (3,2x2,5) |
Stabilność częstotliwości ±20ppm | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja częstotliwości ±10ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,030" (0,75mm) |
Pojemność obciążenia 15pF |