X8HCAKNHNF-10.000000
Numer produktu DigiKey
1664-X8HCAKNHNF-10.000000-ND
Producent
Numer produktu producenta
X8HCAKNHNF-10.000000
Opis
CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF THOLE
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 MHz ±2ppm Kryształy 20pF 105 Ohms HC-43/U
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
105 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Trzeci alikwot
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
10 MHz
Rozmiar / wymiar
0,441" x 0,189" (11,20mm x 4,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±2ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,530" (13,46mm)