X5HGGJNINF-100.000000
Numer produktu DigiKey
1664-X5HGGJNINF-100.000000-ND
Producent
Numer produktu producenta
X5HGGJNINF-100.000000
Opis
CRYSTAL 100.0000MHZ 20PF THOLE
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 MHz ±5ppm Kryształy 20pF 120 Ohms HC-45U
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
120 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Trzeci alikwot
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
100 MHz
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,122" (8,00mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±5ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,338" (8,60mm)