X3LEELNANF-27.000000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taitien
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
CTS-Frequency Controls
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
CTS-Frequency Controls
27 MHz ±30ppm Kryształy 6pF 150 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
X3LEELNANF-27.000000
Numer produktu DigiKey
1664-1419-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
X3LEELNANF-27.000000
Opis
CRYSTAL 27.0000MHZ 6PF SMD
Szczegółowy opis
Kategoria
Pojemność obciążenia
6pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
27 MHz
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,018" (0,45mm)