X3LEEJNANF-40.000000
Numer produktu DigiKey
1664-1415-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
X3LEEJNANF-40.000000
Opis
CRYSTAL 40.0000MHZ 6PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 MHz ±30ppm Kryształy 6pF 150 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
6pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
40 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (1,6x1,2)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,018" (0,45mm)