X3LBBCNANF-32.000000
Numer produktu DigiKey
1664-X3LBBCNANF-32.000000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1664-X3LBBCNANF-32.000000CT-ND - Taśma cięta (CT)
1664-X3LBBCNANF-32.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
X3LBBCNANF-32.000000
Opis
CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32 MHz ±10ppm Kryształy 6pF 150 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
6pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
32 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (1,65x1,25)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,065" x 0,049" (1,65mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)