X3AEELNANF-50.000000
Numer produktu DigiKey
1664-X3AEELNANF-50.000000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1664-X3AEELNANF-50.000000CT-ND - Taśma cięta (CT)
1664-X3AEELNANF-50.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
X3AEELNANF-50.000000
Opis
CRYSTAL 50.0000MHZ 8PF SMD
Szczegółowy opis
50 MHz ±30ppm Kryształy 8pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
50 MHz
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,018" (0,45mm)