VTEUMCJANF-25.000000 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Suntsu Electronics, Inc.
W magazynie: 520
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Suntsu Electronics, Inc.
W magazynie: 370
Arkusz danych
W magazynie: 370
W magazynie: 520
25 MHz VCXO HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VTEUMCJANF-25.000000
Numer produktu DigiKey
1664-1339-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VTEUMCJANF-25.000000
Opis
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ CMOS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Bezwzględny zakres regulacji częstotliwości (APR)
±50ppm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Nieaktualne
Prąd - zasilania (maks.)
20mA
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,075" (1,90mm)