OYETDCJANF-12.000000
Numer produktu DigiKey
1664-OYETDCJANF-12.000000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1664-OYETDCJANF-12.000000CT-ND - Taśma cięta (CT)
1664-OYETDCJANF-12.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
OYETDCJANF-12.000000
Opis
XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
15mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)