OXLTDLJANF-25.000000
Numer produktu DigiKey
1664-OXLTDLJANF-25.000000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1664-OXLTDLJANF-25.000000CT-ND - Taśma cięta (CT)
1664-OXLTDLJANF-25.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
OXLTDLJANF-25.000000
Opis
XTAL OSC XO 25MHZ 1.2V CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,2V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,2V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
1,5mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,043" (1,10mm)