OXETGLJANF-26.000000
Numer produktu DigiKey
1664-OXETGLJANF-26.000000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1664-OXETGLJANF-26.000000CT-ND - Taśma cięta (CT)
1664-OXETGLJANF-26.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
OXETGLJANF-26.000000
Opis
XTAL OSC XO 26.0000MHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Wyjście
HCMOS
Prod.
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
10mA
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,043" (1,10mm)