OTETGLVTNF-156.250000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taitien
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Skyworks Solutions Inc.
W magazynie: 513
Arkusz danych
Bezpośrednie
Skyworks Solutions Inc.
W magazynie: 0
ECS Inc.
Odpowiednik parametryczny
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
SiTime
SiTime
Shenzhen SCTF Electronics
Renesas Electronics Corporation
156.25 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OTETGLVTNF-156.250000
Numer produktu DigiKey
1664-1076-ND
Producent
Numer produktu producenta
OTETGLVTNF-156.250000
Opis
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
52 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Wyjście
LVDS
Prod.
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Opakowanie
Listwa
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
75mA
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,063" (1,60mm)