ODEMDLVTNF-312.500000
Numer produktu DigiKey
1664-ODEMDLVTNF-312.500000-ND
Producent
Numer produktu producenta
ODEMDLVTNF-312.500000
Opis
OSC XO 312.5MHZ 3.3V LVDS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
312.5 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 8-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
90mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
8-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,073" (1,85mm)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
110mA