OAKRDJHTNY-100.000000
Numer produktu DigiKey
1664-OAKRDJHTNY-100.000000-ND
Producent
Numer produktu producenta
OAKRDJHTNY-100.000000
Opis
XTAL OSC XO 100.0MHZ 1.8V HCSL
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 MHz XO (standardowe) HCSL Oscylator 1,8V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
30mA
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q100, AEC-Q200
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,041" (1,05mm)