NA-10M-6812 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taitien
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taitien
W magazynie: 0
Arkusz danych
10 MHz OCXO Fala sinusoidalna Oscylator 12V 6-DIP (0,750", 19,05mm), 5 odprowadzeń
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
NA-10M-6812
Numer produktu DigiKey
NA-10M-6812-ND
Producent
Numer produktu producenta
NA-10M-6812
Opis
XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ SNWV TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
12V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±30ppb
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Opakowanie
Skrzynka
Prąd - zasilania (maks.)
400mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-DIP (0,750", 19,05mm), 5 odprowadzeń
Typ
Rozmiar / wymiar
1,015" x 1,015" (25,78mm x 25,78mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,583" (14,80mm)