XLI98-10-10-2.25
Numer produktu DigiKey
1168-XLI98-10-10-2.25-ND
Producent
Numer produktu producenta
XLI98-10-10-2.25
Opis
XL25 CERAMIC 10X10MM W/LI98C ADH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radiator Dobrane (BGA, LGA, CPU, ASIC...) Ceramika Rozpraszacz ciepła
Kategoria
Metoda przytwierdzenia
Taśma termiczna, samoprzylepna (w zestawie)
Prod.
Kształt
Pătrat
Seria
Długość
0,394" (10,00mm)
Opakowanie
Skrzynka
Szerokość
0,394" (10,00mm)
Status części
Nieaktualne
Wysokość żeberka
0,089" (2,25mm)