XL25W-12-12-10
Numer produktu DigiKey
1168-XL25W-12-12-10-ND
Producent
Numer produktu producenta
XL25W-12-12-10
Opis
CERAMIC HEAT SINK 12X12X10MM WHI
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radiator Dobrane (BGA, LGA, CPU, ASIC...) Ceramika Rozpraszacz ciepła
Kategoria
Metoda przytwierdzenia
Taśma termiczna
Prod.
Kształt
Pătrat
Seria
Długość
0,472" (12,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Szerokość
0,472" (12,00mm)
Status części
Aktywny
Wysokość żeberka
0,394" (10,00mm)