V833-150-150-0.13 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
t-Global Technology
W magazynie: 5
Arkusz danych
Podkładki termiczne Szare 150,00mm x 150,00mm Pătrat
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
V833-150-150-0.13
Numer produktu DigiKey
1168-V833-150-150-0.13-ND
Producent
Numer produktu producenta
V833-150-150-0.13
Opis
THERM PAD 150MMX150MM GRAY
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Obrys
150,00mm x 150,00mm
Producent
t-Global Technology
Grubość
0,0051" (0,130mm)
Seria
Materiał
Zmiana fazy - składnik
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Szare
Status części
Nieaktualne
Przewodność cieplna
3.3W/m-K