V838-150-150-0.13
Numer produktu DigiKey
1168-V838-150-150-0.13-ND
Producent
Numer produktu producenta
V838-150-150-0.13
Opis
THERM PAD 150MMX150MM GRAY
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Szare 150,00mm x 150,00mm Pătrat
Kategoria
Obrys
150,00mm x 150,00mm
Producent
t-Global Technology
Grubość
0,0051" (0,130mm)
Seria
Materiał
Zmiana fazy - składnik
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Szare
Status części
Aktywny
Przewodność cieplna
3,8W/m-K