TG-AL373-10-10-0.5-0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-AL373-10-10-0.5-0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-AL373-10-10-0.5-0
Opis
THERM PAD 10MMX10MM YLW
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Żółte 10,00mm x 10,00mm Pătrat
Kategoria
Grubość
0,0197" (0,500mm)
Materiał
Elastomer silikonowy
Seria
Podłoże, nośnik
Włókno szklane
Opakowanie
Skrzynka
Kolor
Żółte
Status części
Nieaktualne
Przewodność cieplna
1,7W/m-K
Typ
Podkładka przewodząca, arkusz
Trwałość magazynowa
24 mies.
Kształt
Pătrat
Bazowy numer produktu
Obrys
10,00mm x 10,00mm