TG-A1450-10-10-0.5
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A1450-10-10-0.5-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A1450-10-10-0.5
Opis
THERM PAD 10MMX10MM RED
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Czerwone 10,00mm x 10,00mm Pătrat
Kategoria
Obrys
10,00mm x 10,00mm
Producent
t-Global Technology
Grubość
0,0197" (0,500mm)
Seria
Materiał
Silikon
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Czerwone
Status części
Aktywny
Przewodność cieplna
14.5W/m-K