TG-A9000-100-100-3.0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A9000-100-100-3.0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A9000-100-100-3.0
Opis
THERM PAD 100MMX100MM PINK
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Różowe 100,00mm x 100,00mm Pătrat
Kategoria
Kształt
Pătrat
Obrys
100,00mm x 100,00mm
Seria
Grubość
0,118" (3,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Różowe
Status części
Aktywny
Przewodność cieplna
9,0W/m-K