TG-A9000-100-100-0.5
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A9000-100-100-0.5-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A9000-100-100-0.5
Opis
THERM PAD 100MMX100MM PINK
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Różowe 100,00mm x 100,00mm Pătrat
Kategoria
Kształt
Pătrat
Obrys
100,00mm x 100,00mm
Seria
Grubość
0,0197" (0,500mm)
Kolor
Różowe
Przewodność cieplna
9,0W/m-K