TG-A6200-30-30-0.5
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A6200-30-30-0.5-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A6200-30-30-0.5
Opis
THERM PAD 30MMX30MM BLUE
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Niebieskie 30,00mm x 30,00mm Pătrat Lepki - obie strony
Kategoria
Obrys
30,00mm x 30,00mm
Grubość
0,0197" (0,500mm)
Opakowanie
Skrzynka
Przewodność cieplna
6.2W/m-K