TG-A1250-30-30-0.5
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A1250-30-30-0.5-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A1250-30-30-0.5
Opis
THERM PAD 30MMX30MM GREEN
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Zielone 30,00mm x 30,00mm Pătrat
Kategoria
Obrys
30,00mm x 30,00mm
Grubość
0,0197" (0,500mm)
Przewodność cieplna
12.5W/m-K