TG-A6200-25-25-1.0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A6200-25-25-1.0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A6200-25-25-1.0
Opis
THERM PAD 25MMX25MM BLUE
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Niebieskie 25,00mm x 25,00mm Pătrat Lepki - obie strony
Kategoria
Obrys
25,00mm x 25,00mm
Grubość
0,0394" (1,000mm)
Opakowanie
Skrzynka
Przewodność cieplna
6.2W/m-K