TG-A6200-20-20-1.0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A6200-20-20-1.0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A6200-20-20-1.0
Opis
THERM PAD 20MMX20MM BLUE
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Niebieskie 20,00mm x 20,00mm Pătrat Lepki - obie strony
Kategoria
Obrys
20,00mm x 20,00mm
Grubość
0,0394" (1,000mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Przewodność cieplna
6.2W/m-K