TG-A6200-100-100-4.0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A6200-100-100-4.0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A6200-100-100-4.0
Opis
THERM PAD 100MMX100MM BLUE
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Niebieskie 100,00mm x 100,00mm Pătrat Lepki - obie strony
Kategoria
Obrys
100,00mm x 100,00mm
Grubość
0,157" (4,00mm)
Seria
Materiał
Silikon
Opakowanie
Zbiorcze
Klej
Lepki - obie strony
Status części
Aktywny
Kolor
Niebieskie
Zastosowanie
Wiele
Przewodność cieplna
6.2W/m-K