TG-A4500-100-100-1.5
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A4500-100-100-1.5-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A4500-100-100-1.5
Opis
THERM PAD 100MMX100MM PURP
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Purpurowe 100,00mm x 100,00mm Pătrat Lepki - obie strony
Kategoria
Obrys
100,00mm x 100,00mm
Grubość
0,0591" (1,500mm)
Seria
Materiał
Silikon
Opakowanie
Zbiorcze
Klej
Lepki - obie strony
Kolor
Purpurowe
Zastosowanie
Wiele
Przewodność cieplna
4,5W/m-K