TG-A373S-150-150-2.0-0 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
t-Global Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Podkładki termiczne Żółte 150,00mm x 150,00mm Pătrat
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TG-A373S-150-150-2.0-0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A373S-150-150-2.0-0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A373S-150-150-2.0-0
Opis
THERM PAD 150MMX150MM YLW
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Obrys
150,00mm x 150,00mm
Grubość
0,0790" (2,000mm)
Przewodność cieplna
1,9W/m-K