TG-A20KX-190-140-2.0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A20KX-190-140-2.0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A20KX-190-140-2.0
Opis
THERM PAD 190MMX140MM GRAY
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Szare 190,00mm x 140,00mm Prostokątne Lepki - obie strony
Kategoria
Obrys
190,00mm x 140,00mm
Grubość
0,0790" (2,000mm)
Seria
Materiał
Silikon
Opakowanie
Zbiorcze
Status części
Aktywny
Kolor
Szare
Zastosowanie
Wiele
Przewodność cieplna
2,0W/m-K