TG-A2030-150-150-5.0 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
t-Global Technology
W magazynie: 64
Arkusz danych
Podkładki termiczne Białe 150,00mm x 150,00mm Pătrat Lepki - obie strony
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TG-A2030-150-150-5.0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A2030-150-150-5.0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A2030-150-150-5.0
Opis
THERM PAD 150MMX150MM WHT
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Grubość
0,197" (5,00mm)
Przewodność cieplna
2,0W/m-K
Obrys
150,00mm x 150,00mm