TG-A3500-150-150-5.0
Numer produktu DigiKey
1168-TG-A3500-150-150-5.0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG-A3500-150-150-5.0
Opis
THERM PAD 150MMX150MM YLW
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Żółte 150,00mm x 150,00mm Pătrat Lepki - obie strony
Kategoria
Obrys
150,00mm x 150,00mm
Grubość
0,197" (5,00mm)
Seria
Materiał
Silikon
Opakowanie
Zbiorcze
Klej
Lepki - obie strony
Kolor
Żółte
Zastosowanie
Wiele
Przewodność cieplna
3,5W/m-K