RR0510P-3831-D jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Susumu
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Susumu
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Bezpośrednie
YAGEO
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 667
Panasonic Industry
Vishay
Vishay
YAGEO
3.83 kOhms ±0,5% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RR0510P-3831-D
Numer produktu DigiKey
RR0510P-3831-D-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RR0510P-3831-D
Opis
RES SMD 3.83KOHM 0.5% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RR0510P-3831-D Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)