RT0402CRD073K83L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 8 156
Arkusz danych
Udoskonalony
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 667
Arkusz danych
Panasonic Industry
W magazynie: 36 031
Vishay
Susumu
Susumu
3.83 kOhms ±0,25% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RT0402CRD073K83L
Numer produktu DigiKey
RT0402CRD073K83L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RT0402CRD073K83L
Opis
RES SMD 3.83K OHM 1/16W 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RT0402CRD073K83L Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)