RXK221M1EBK-0815S
Numer produktu DigiKey
4403-RXK221M1EBK-0815S-ND
Producent
Numer produktu producenta
RXK221M1EBK-0815S
Opis
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 3000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
347 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
495 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
160 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,650" (16,50mm)
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C