UPJ1E221MPD1TD
Numer produktu DigiKey
493-11634-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-11634-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UPJ1E221MPD1TD
Opis
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 3000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UPJ1E221MPD1TD Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
455 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Impedancja
180 mOhms
Status części
Nie do nowych projektów
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,650" (16,50mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 105°C