KS100DU-1200800
Numer produktu DigiKey
4797-KS100DU-1200800-ND
Producent
Numer produktu producenta
KS100DU-1200800
Opis
AC/DC ADAPTER 12V 96W LPS
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V 96 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy II) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Moc (W)
96 W
Producent
Supirit Inc.
Zużycie energii bez obciążenia
150mW (maks.)
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
DIN zasilania, 4 wtyki
Forma
Biurkowy (klasy II)
Długość sznura
47,2" (1,20m)
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Złącze wejściowe
IEC 320-C8
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
6,02" x 2,36" x 1,50" (153,0mm x 60,0mm x 38,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
12V
Agencja zatwierdzająca
CCC, CE, cULus, FCC, KCC, LPS, PSE, RCM
Prąd - wyjściowy (maks.)
8A