GP25A13A-R1B
Numer produktu DigiKey
1866-1825-ND
Producent
Numer produktu producenta
GP25A13A-R1B
Opis
AC/DC DSKTP ADPT 5V/12V/-5V 29W
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5V, 12V, -5V 29 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GP25A13A-R1B Modele
Kategoria
Moc (W)
29 W
Producent
MEAN WELL USA Inc.
Zużycie energii bez obciążenia
300mW (maks.)
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
DIN, 5-wtykowe
Forma
Biurkowy (klasy I)
Długość sznura
60,2" (1,53m)
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
4,23" x 2,64" x 1,42" (107,5mm x 67,0mm x 36,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
5V, 12V, -5V
Agencja zatwierdzająca
CBE, CE, cULus, GS
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,5A, 1,2A, 300mA