SXT3249CB07-50.000M
Numer produktu DigiKey
2388-SXT3249CB07-50.000M-ND
Producent
Numer produktu producenta
SXT3249CB07-50.000M
Opis
CRYSTAL 50.000MHZ 9PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 MHz ±25ppm Kryształy 9pF 35 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
SXT3249CB07-50.000M Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
9pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35 Ohms
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Częstotliwość
50 MHz
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±25ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)