SXT32419CA07-20.000M
Numer produktu DigiKey
2388-SXT32419CA07-20.000M-ND
Producent
Numer produktu producenta
SXT32419CA07-20.000M
Opis
CRYSTAL 20.000MHZ 19 PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 MHz ±25ppm Kryształy 19pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
SXT32419CA07-20.000M Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Pojemność obciążenia
19pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Częstotliwość
20 MHz
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±25ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)