SXT32418DB48-18.432M
Numer produktu DigiKey
2388-SXT32418DB48-18.432M-ND
Producent
Numer produktu producenta
SXT32418DB48-18.432M
Opis
CRYSTAL 18.432MHZ 18PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18.432 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 70 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
SXT32418DB48-18.432M Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
18.432 MHz
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)