SXT32412FE48-25.000M
Numer produktu DigiKey
2388-SXT32412FE48-25.000M-ND
Producent
Numer produktu producenta
SXT32412FE48-25.000M
Opis
CRYSTAL 25.000MHZ 12PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±10ppm Kryształy 12pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SXT32412FE48-25.000M Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Pojemność obciążenia
12pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
25 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±15ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)